Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-11-25

Nr referencyjny:
1171610

Miejsce pracy:
Polska, Wroclaw

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Praca w dziale księgowości AP z j. angielskim / niemieckim

Opis stanowiska Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży medycznej, specjalizującego się w produkcji sprzętu medycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. księgowości (AP).

W nowej roli będziesz częścią zespołu finansowego odpowiedzialnego za kontakt z klientami zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi. Codzienna praca odbywa się w systemie SAP. Do Twoich zadań należeć będzie wykonywanie księgowań i przelewów do SAP, administrowanie i kontrola faktur oraz proaktywna współpraca z innymi zespołami w centrum biznesowym w nadzorowaniu całego łańcucha procesów .

Szukamy kandydatów zainteresowanych rozwojem w międzynarodowym środowisku, posługujących się w stopniu zaawansowanym j. angielskim (B2/C1). Natomiast znajomość j. niemieckiego na podobnym lub zbliżonym poziomie będzie atutem. Idealny kandydat/ka jest absolwentem/ką studiów z zakresu finansów / ekonomii lub powiązanych z zarządzaniem w biznesie. Klient zapewnia sprzęt niezbędny do pracy w domu, a także odpowiednie wdrożenie oraz pakiet szkoleń. Dużym atutem kandydata będzie doświadczenie w powyższej lub pokrewnej roli, w środowisku korporacyjnym (od 2 do 4 lat).

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pierwsza umowa zawierana jest na okres 6 miesięcy; pakiet benefitów (opieka medyczna, karta mulistport), możliwość pracy zdalnej 100%. Kandydaci mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości 7 000 - 8 000 PLN brutto.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."