Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-11-25

Nr referencyjny:
1171391

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa / Kraków
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Technical Property Manager (Warszawa / Kraków)

Opis stanowiska
Naszym klientem jest firma działająca w obszarze akademików prywatnych, która w związku z rozwojem poszukuje do siebie do zespołu osoby na stanowisko Technical Property Manager.

Technical Property Manager odpowiedzialny będzie za współtworzenie oraz implementowanie strategii w zakresie zarządzania obiektami. Technical Property Manager będzie odpowiadał za funkcjonowanie obiektów, przygotowanie budżetów, utrzymywanie kontaktu z firmami zewnętrznymi (obsługa techniczna, sprzątanie, ochrona), nadzór nad stanem technicznym obiektów, opracowywanie budżetów i planów prac remontowych oraz wprowadzanie rozwiązań optymalizacyjnych w celu obniżenia kosztów utrzymania nieruchomości.

Osoba, która pomyślnie przejdzie proces rekrutacji posiadać będzie kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami. Ze względu na położenie nieruchomości w różnych częściach Polski ważna jest gotowość do podróży służbowych. Od Kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Mile widziane jest wykształcenie techniczne. Klient oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."