Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-11-25

Nr referencyjny:
1170339

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Analityk Procesujący z językiem angielskim

Opis stanowiska
Dla naszego Klienta, znanego producenta z branży FMCG, który jest obecny w 80 krajach poszukujemy osoby na stanowisko Analityka ds. Personalnych z językiem angielskim.

Poszukujemy energicznych osób posiadających minimum roczne doświadczenie w Human Resources, mile widziane doświadczenie w pracy w Centrum Usług Wspólnych lub Call Center, umiejętności sprawnego poruszania się po różnych systemach HR (tj. WorkDay i ServiceNow) oraz zapewniania wysokiej jakości obsługi klienta przy jednoczesnym zarządzaniu dużą liczbą zapytań i usług.

Istotne jest również wykazanie umiejętności rozwiązywania problemów i zarządzania konfliktami z możliwością zapewnienia wysokiej i profesjonalnej jakości obsługi klienta.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Wsparcie pracowników i managerów w sprawach kadrowych za pośrednictwem maila, czatu, telefonu
  • Rozwiązywanie problemów zachowując profesjonalne podejście do obsługi klienta
  • Przewidywanie potrzeb klienta
  • Gromadzenie i weryfikowanie danych wymaganych do przetwarzania transakcji i usług współpracowników i organizacji spełniających uzgodnione umowy SLA.
  • Zapewnianie poufności, dokładności i terminową obsługę zapytań współpracowników zgodnie z wymogami RODO
  • Wyznaczanie priorytetów w celu osiągnięcia jak najwyższych wyników
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemów
  • Kontakt z klientem w języku angielskim

Nasz Klient oferuje pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku oraz możliwości rozwoju.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.


Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."