Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2023-01-25

Nr referencyjny:
1173242

Miejsce pracy:
Polska, Polska

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Manual Tester (telco)

Opis stanowiska Tester Manualny
Warszawa, B2B Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Testera Manualnego

Lokalizacja: hybryda, Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B z Hays
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 80 PLN net + vat/h

Zadania:
  • Analiza i projektowanie przypadków testowych
  • Wykonywanie scenariuszy testowych
  • Zapewnianie najlepszej jakości testów
  • Tworzenie planu testów, koordynacja i realizacja testów
  • Raportowanie wszystkich znalezionych problemów i błędów
  • Możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji testów

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze testowania
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • Znajomość podstawowych narzędzi testerskich
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego min. B1/B2
  • Mile widziane: doświadczenie z Cucumber

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Współpracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Współpracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.