Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2023-01-25

Nr referencyjny:
1172914

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

HR Reporting Analyst

Opis stanowiska Dla naszego Klienta, znanego globalnego producenta słodyczy, gum orbit oraz karm dla zwierząt, poszukujemy Kandydatów na stanowisko HR Reporting Analyst.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- tworzenie raportów oraz dokumentacji, analizę danych
- pracę nad projektami i inicjatywami dotyczącymi analizy danych i identyfikację obszarów działania
- rozwiązywanie bieżących problemów
 - udoskonalanie procesów, współpracę z innymi działami

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby posiadające wykształcenie wyższe, doświadczenie w branży Human Resources, analizie i tworzeniu raportów a także zarządzaniu projektami. Od kandydatów oczekujemy biegłej znajomości j. angielskiego, pakietu MS Office oraz programów HR (Workday) i umiejętności analitycznego myślenia.

Nasz Klient oferuje możliwości rozwoju, udziału w ciekawych projektach oraz pracę w międzynarodowym i przyjaznym środowisku.

Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."