Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2023-01-25

Nr referencyjny:
1173011

Miejsce pracy:
Polska, Wroclaw
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Project Accounting with French

Opis stanowiska Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży konsultingu i outsourcingu poszukujemy pracowników na stanowisko Specialista ds. księgowości z językiem francuskim. Praca przez pierwsze 6 miesięcy jest zawarta na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Do obowiązków na tym stanowisku należy:
- Odbieranie i wprowadzanie dokumentów do systemu
- Kontrolę przygotowania projektu
- Inicjowanie i monitorowanie fakturowania
- Wsparcie audytów (przygotowania, odpowiedzi na zapytania, obsługa audytów na miejscu)


Idealny kandydat posługuje się językiem francuskim oraz językiem angielskim na poziomie min. B2 oraz posiada już doświadczenie w obszarze księgowości/finansów.

Nasz klient oferuje:
- Pracę hybrydową (z dojazdem do biura w Katowicach/Krakowie/Warszawie/Gdańsku/Wrocławiu)
- Pakiet benefitów
- Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji


Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."