Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2023-05-26

Nr referencyjny:
1162942

Miejsce pracy:
Polska, Kraków

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Opis stanowiska Do globalnie znanej i prestiżowej korporacji, która właśnie w Krakowie zdecydowała się poszerzyć swoje struktury, poszukujemy osoby zainteresowanej dalszym rozwojem kariery zawodowej w obszarze finansowo-klienckim! Jest to niepowtarzalna możliwość rozwoju swojego profesjonalnego warsztatu zwłaszcza dla osób, które lubią komunikację z ludźmi, jak i zadania związane z obszarem administracyjnym!

Firma jest otwarta na zatrudnienie kandydata, który pragnie rozpocząć przygodę z pracą w korporacji lub posiada już wcześniejsze doświadczenie specjalistyczne – poziom stanowiska będzie dopasowany indywidualnie do umiejętności! Znajomość języka angielskiego i niemieckiego z poziomu B2 jest kluczowa, jak i swoboda w korzystaniu z pakietu MS Office.  Firma gwarantuje 100% szkolenia wdrażające!

Do głównych zadań na tym stanowisku należy m.in.: zarządzanie komunikacją z Klientami firmy (głównie drogą mailową i telefoniczną), wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu, tworzenie raportów, weryfikacja dokumentów, współpraca z innymi działami, tworzenie baz danych.

Co zyskasz oprócz nowej wiedzy i umiejętności? Możliwość pracy hybrydowej lub 100% zdalnej, szeroki pakiet benefitów (m.in. multisport, prywatna opieka medyczna, zniżki do sklepów, dofinansowanie do kursów językowych i inne), umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się organizacji, która znajduje się w czołówce instytucji przyjaznych pracownikom oraz realną możliwość rozwoju zawodowego w kontekście jasnej ścieżki awansów.

Osoby zainteresowane dalszymi szczegółami zachęcamy do aplikacji!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."