Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2023-05-26

Nr referencyjny:
1174566

Miejsce pracy:
Polska, Chorzów

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Koordynator/ Koordynatorka Marketingu

Opis stanowiska Dla naszego Klienta- lidera w branży maszyn oraz urządzeń w zakresie lakiernictwa dla sektora B2B, DYI- w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Koordynatora/ Koordynatorki Marketingu.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/ odpowiedzialna za współtworzenie, implementację oraz egzekucję strategii marketingowej we współpracy z Zarządem oraz Dyrektorem Handlowym. Rola obejmuje także prowadzenie oraz rozbudowę narzędzi e- commerce oraz strony internetowej, nadzór nad kampaniami reklamowymi, afiliacyjnymi, realizację projektów POS (oddziały, dystrybutorzy, dostawcy), współpracę z dystrybutorami, pismami oraz portalami branżowymi, a także kooperantami w branży.

Do obowiązków Koordynatora/ Koordynatorki Marketingu należy także dbałość o identyfikację wizualną marki, również w ramach mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Linked In, YouTube), a także koordynacja udziału w eventach zewnętrznych (sympozja, targi, szkolenia, kongresy, spotkania branżowe) oraz przygotowanie materiałów reklamowych (ulotki, banery etc). Idealny Kandydat/ Kandydatka powinien/ powinna mieć co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku oraz wykształcenie wyższe w obszarze marketingu/ zarządzania/ ekonomii. Warunkiem koniecznym jest także doświadczenie w pracy z narzędziami marketingu on- line (marketing automation, kampanie, segmentacja, e- commerce) oraz zarządzanie social media’mi oraz administracją firmowych stron www. Bardzo istotna będzie także umiejętność tworzenia kampanii reklamowych, budowania wizerunku firmy oraz tworzenia angażujących treści. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umiejętność zarządzania sobą w czasie, umiejętności analityczne i komunikacyjne są niezbędne.

Nasz Klient oferuje ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o przyjaznej atmosferze, realny wpływ na rozwój organizacji, możliwość ścisłej współpracy z Zarządem oraz Kadrą Zarządzającą, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego cv w języku polskim. Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/ Kandydatkami.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361 .
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."