Rekrutuj lepiej
Logowanie
Login: Załóż konto
Hasło: zapamiętaj Przypomnij hasło
O nas

Serwis mycv.pl został stworzony z myślą o użytkownikach indywidualnych aktywnie poszukujących pracy. W roku 2010 na wnioski wielu użytkowników zdecydowaliśmy się dodać do serwisu nowe funkcjonalności, które pozwolą pracodawcom w dotarciu do najlepszych kandydatów na pracowników.

Ideą serwisu myCV.pl jest służenie pomocą użytkownikom Internetu w szybkim i skutecznym tworzeniu profesjonalnych CV i Listu Motywacyjnego. Serwis myCV.pl powstał, aby zapewnić użytkownikom możliwości tworzenia i prezentacji własnego CV w sieci Internet.

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się w Polsce serwisem internetowym w segmencie generatorów CV. Użytkownicy indywidualni korzystający z usług serwisu myCV.pl są zainteresowani poszukiwaniem nowego zatrudnienia, dlatego w odpowiedzi na ich zapotrzebowania stworzyliśmy część dla pracodawców, którzy będą mogli zamieszczać swoje oferty pracy.

W serwisu mycv.pl korzystają głównie osoby młode, poszukujące swojej pierwszej pracy, osoby o niższych kwalifikacjach zawodowych oraz specjaliści z wielu branż. Wszystkim tym osobom pomagamy stworzyć profesjonalne dokumenty aplikacyjne, aby nie zostały odrzucone w procesie rekrutacji ze względów formalnych.

Pracodawcom oferujemy:
- możliwość publikacji ofert pracy,
- pomoc w dotarciu do najlepszych kandydatów,
- a w niedalekiej przyszłości przeszukiwania naszej bazy CV.

Zapraszamy do współpracy!

Regulamin Polityka prywatności Mapa strony Kontakt