O myCV.pl - Media o nas

Prasa


9/2009 PC World:
Paweł Goc
Bezpłatny kreator myCV.pl umożliwia edycję i publikację profesjonalnie wyglądających życiorysów zawodowych... (czytaj dalej)


Internet


9/2009 PC World:
Paweł Goc
Darmowy kreator CV (curriculum vitae) myCV.pl umożliwia edycję i publikację profesjonalnie wyglądających życiorysów zawodowych. (czytaj dalej)
9/2009 idg.pl:
Paweł Goc
(...) Dużą zaletą serwisu jest to, że nie musisz się troszczyć o formatowanie swojego CV. Po prostu wybierz jeden z pięciu dostępnych wzorów (...) (czytaj dalej)
3/2009 interaktywnie.com:
Dominik Szarek
Serwis myCV.pl pozwala stworzyć profesjonalne CV w przysłowiowe “5 minut”. (czytaj dalej)
3/2009 mambiznes.pl: Serwis powstał z myślą o osobach poszukujących pracy, które chcą stworzyć CV w szybki i łatwy sposób. (czytaj dalej)
3/2009 pcformat.pl:
Mateusz Nosel
Dzięki nowej witrynie myCV.pl tworzenie Curriculum Vitae jest bardzo proste, a efekt końcowy powinien zadowolić najbardziej wymagających użytkowników. (czytaj dalej)
3/2009 feedmyapp.com: Serwis myCV.pl jest nowoczesną platformą, na której każdy może tworzyć, prezentować i przechowywać swoje CV oraz dodatkowe dane. (czytaj dalej)
3/2009 startupy.org:
Cezary Kluczyński
MyCV.pl to aplikacja internetowa pozwalająca stworzyć swoje CV, a następnie opublikować je w poddomenie strony w lub zapisać na dysk. (czytaj dalej)