Pomoc - Ogólne

myCV.pl jest serwisem internetowym, dzięki któremu można automatycznie stworzyć własne internetowe CV oraz automatycznie wygenerować CV do takich formatów jak (Microsoft World, RTF, PDF, txt). Przy tworzeniu CV można wybrać jeden z pięciu różnych układów graficznych. Użytkownik zaoszczędza w ten sposób czas na samodzielnym tworzeniu CV (uciążliwe formatowanie w edytorach tekstu).

Internetowe CV (strona www) użytkownika jest generowana automatycznie i nie wymaga od użytkownika znajomości szczegółów technicznych. Na swoim internetowym CV użytkownik ma możliwość umieszczenia podstron takich jak:

  • Curriculum Vitae - podstrona pokazująca CV użytkownika
  • O mnie - krótki tekst przedstawiający użytkownika
  • Projekty - opis projektów w jakich użytkownik uczestniczył (może być przydatne przy rekrutacji, gdy pracodawca chce się więcej dowiedzieć o dokonaniach kandydata)
  • Certyfikaty - opis zebranych certyfikatów wraz ze zdjęciami (skany) potwierdzającymi ich autentyczność
  • Galeria - zbiór zdjęć wraz z opisami

CV dostępne w sieci pozwoli wyróżnić się z tłumu oraz zawrzeć dużo więcej informacji niż w tradycyjnym CV (możliwość dodatkowego umieszczenia szczegółowej informacji o projektach, zdjęcia certyfikatów i innych...).

Nie. Korzystanie z myCV.pl jest całkowicie bezpłatne. Jednakże, żeby w pełni korzystać z serwisu (np. kreator CV w formacie PDF, internetowe CV) należy się zarejestrować. Rejestracja jest również darmowa.

Przejdż do rejestracji.

Zestaw darmowych narzędzi oferowanych przez myCV.pl pozwala w wyjątkowo prosty sposób stworzyć profesjonalne CV i zapisać w rożnych układach (5 do wyboru) oraz w wielu formatach (Microsoft World, RTF, PDF, txt.).

Ponadto, dzięki myCV.pl, użytkownik będzie miał swoje internetowe CV skoncentrowane osiągnięciach i karierze zawodowej (własna wizytówka w Internecie).

Zawsze możesz wysłać e-maila, sms'a albo zadzwonić i powiedzieć o serwisie myCV.pl.

Dodatkowo po zalogowaniu w panelu administracyjnym będzie widoczna zakładka "Poleć znajomemu" (w menu po lewej stronie). Jest to juz przygotowany tekst zaproszenia, który zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail'owy.

Odczekaj kilka minut.
Odśwież stronę (ctrl+f5), a jeśli to nie pomoże, usuń cookies i tymczasowe pliki internetowe.

Zaloguj się do myCV.pl żeby znaleźć się w panelu administracyjnym.

Z menu po lewej stronie wybierz: Ustawienia->Konto. Żeby zmienić swoją stronę www edytuj pozycję Strona www:.