myCV.pl - Partnerzy


Firmy

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Most Wanted! HR Consulting jest firmą z branży doradztwa personalnego, liderem w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.
Założony w 1982 r., Grafton Recruitment jest światowej klasy firmą rekrutacyjną. Firma zanotowała szczególnie szybki rozwój w ciągu ostatnich 5 lat. Sieć rozrosła się do 72 oddziałów w 18 krajach, takich jak Austria, Chile, Chiny, Czechy, Francja, Grecja, Hong Kong, Węgry, Irlandia, Litwa, Polska, Rumunia, Rosja, Singapur, Słowacja, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wielka Brytania.
Adzuna to wyszukiwarka internetowa używana przez ponad 5 milionów użytkowników miesięcznie. Chcemy wyświetlać każdą ofertę pracy, wszędzie. Przeszukujemy tysiące stron z wakatami, dzięki czemu nasi użytkownicy nie muszą tego robić – zbieramy miliony ofert pracy na jednym portalu. Udostępniamy wiele opcji wyszukiwania oraz dane dotyczące rynku pracy, dzięki czemu poszukujący pracy mają dostęp do wartościowych informacji i mogą przejąć kontrolę nad własną karierą.
Rulla jest agregatorem ofert pracy, który pomaga ludziom znaleźć pracę lub programy edukacyjne, planować i iść ich ścieżką kariery. Naszym celem jest tworzenie platformy dla każdego, kto szuka możliwości rozwoju lub rozpoczęcia działalności zawodowej, począwszy od wykształcenia i zatrudnienia na całym świecie. Rulla upraszcza sposób wyszukiwania idealnych kandydatów, a także zapewnia odpowiednie oferty pracy dla osób poszukujących pracy.Uczelnie, Biura karier

Uniwersytet w Białymstoku.
Biuro Karier Uniwersyetu w Białymstoku.
Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej w Gliwicach.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku.
Biuro Karier - Uniwersytet Kaziemierza Wielkiego.
Biuro Karier i Promocji Zawodowej Studentów i Absolwentów "KONTRAKT".
Biuro Karier - Politechnika Lubelska.
Biuro Karier - Uniwersytet Mikołaja Kopernika.
Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka.
Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie.
Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego.
Biuro Karier Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego.
Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego
Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.