Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-09-15

Nr referencyjny:
1154746

Miejsce pracy:
Polska, Poznan
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Koordynator ds. Logistyki

Opis stanowiska Dla naszego Klienta, producenta z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. logistyki.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • terminowe wysyłki towaru do klientów wewnętrznych
  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej
  • akceptację faktur kosztowych
  • obsługa reklamacji związanych z przewozem i magazynowaniem wyrobu gotowego
  • podejmowanie inicjatyw ciągłego doskonalenia procesu dystrybucji

Do rekrutacji zapraszamy absolwentów kierunków logistyka lub zarządzanie produkcją. Poszukujemy osób o zdolnościach analitycznych, dobrze zorganizowanych oraz znających język angielski na poziomie min. B2. Znajomość SAP będzie atutem!

Nasz Klient oferuje pracę w przyjaznym środowisku, możliwość rozwoju swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych, pracę w systemie hybrydowym oraz możliwość brania udziału w lokalnych i międzynarodowych projektach.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."