Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-10-14

Nr referencyjny:
1156013

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Junior DevOps Engineer

Opis stanowiska
Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Praca zdalna możliwa po wdrożeniu
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 50 - 75 pln/h net  + vat (w zależności od doświadczenia i umiejętności)

Zadania, które na ciebie czekają:
  • Współpraca z architektami podczas realizacji projektów przy wykorzystaniu chmury AWS
  • Automatyzacja procesu wdrażania usług w chmurze (CI/CD)
  • Konfiguracja i utrzymanie usług w chmurze AWS na potrzeby realizacji projektów w różnych obszarach
  • Budowanie środowisk Sandbox, Test & Dev
  • Opracowanie i aktualizowanie katalogu usług zdefiniowanych i wdrożonych w chmurze

Wymagania:
  • Min 1 rok doświadczenia na stanowiskach związanych z obszarami DevOps
  • Znajomość Docker
  • Mile widziana znajomość Kubernetesa
  • Pierwsze doświadczenia z rozwiązaniami chmurowymi wykorzystujące usługi oferowane przez AWS
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux i MS Windows
  • Umiejętność budowy usług w chmurze jako kodu: CloudFormation lub Terraform
  • Znajomość sieci TCP/IP - sieci VLAN
  • Umiejętność posługiwania się aplikacjami Jira/Confluence, Bitbucket/Git, Jenkins
  • Umiejętność programowania w języku Python
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami