Nazwa pracodawcy:
ENGIE Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-11-24

Nr referencyjny:
6080310pra

Miejsce pracy:
Polska, Ruda Śląska
województwo: śląskie

Technik Utrzymania Obiektu

Opis stanowiska

  • Diagnostykę, przeglądy, konserwację, bieżące naprawy instalacji np.: elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów ppoż, grzewczych, gazowych elektroenergetycznych (w zależności od obiektu) w celu zapewnienia utrzymania pełnej jego sprawności.

Wymagania

  • Uprawnienia SEP 1 kV w zakresie eksploatacji i/lub dozoru,

  • Wykształcenie, bądź doświadczenie z zakresu eksploatacji i obsługi instalacji budynkowych, opcjonalnie: elektrycznych, ppoż, HVAC, NN, SN, elektroenergetycznych, hydraulicznych, gazowych lub pokrewnych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV,

  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G2, G3,

  • F-gazy.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; możliwość nauki języka angielskiego / niemieckiego,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,

  • Możliwość awansu w strukturach firmy, lub nabycie nowych umiejętności zawodowych,

  • Szkolenia autoryzacyjne,

  • Interesujący zakres obowiązków,

  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.