Nazwa pracodawcy:
EURODRUT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Data dodania:
2021-11-24

Nr referencyjny:
6080805pra

Miejsce pracy:
Polska, Tarnowo Podgórne
województwo: wielkopolskie

Kierowca / Magazynier

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Rozworzenie zamówień wg.trasy do klientów jedna duża trasa w tygodniu

  • Pomoc na magazynie w dni bez wyjazdu .

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem.

  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów.

Wymagania Wymagania

  • Umiejętność prowadzenia busa i praca w zespole.

  • Umiejętność rozmowy z klientami , kultura osobista .

Oferujemy Oferujemy

Możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.

  • Atrakcyjne warunki finansowe.

  • Szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Bardzo dobrą atmosferę w  zespole .

  • Pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji.