Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-01-15

Nr referencyjny:
1159269

Miejsce pracy:
Polska, Polska

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

IT Specialist

Opis stanowiska
Your new role
Administrowanie, zarządzanie i wsparcie kluczowych aplikacji biznesowych, takich jak SAP ERP, SAP
CRM, ECM, MES Oracle i system HR
• Wsparcie dla użytkowników aplikacji biznesowych i współpracowników z innych działów
• Przeprowadzanie analiz funkcjonalności aplikacji i sugerowanie ulepszeń
• Udział we wdrażaniu nowych funkcjonalności systemów IT
• Prowadzenie rejestru zmian konfiguracji i planowanie aktualizacji aplikacji
• Zarządzanie incydentami technicznymi (diagnoza i przetwarzanie) oraz prowadzenie ewidencji
w narzędziu do monitorowania incydentów

What you'll need to succeed
Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, elektronicznym lub pokrewnym
• Co najmniej 2 lata doświadczenia w branży IT
• Zrozumienie procesów IT w korporacji
• Mile widziana znajomość MsSQL, Oracle oraz języków programowania
• Umiejętność szybkiego uczenia się nowości informatycznych
• Zarządzanie rozwiązywaniem problemów technicznych
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• Komunikatywność, umiejętności interpersonalne

What you'll get in return
Pakiet powitalny
Indywidualny proces wdrożenia
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
Atrakcyjny pakiet socjalny
Dofinansowanie do wczasów
Karta MultiSport
Karty przedpłacone,
Dofinansowanie do posiłków
Przyjazna atmosfera pracy
Szkolenia doskonalące
Możliwość rozwoju w strukturach firmy
Ubezpieczenie grupowe
Prywatna opieka medyczna

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.