Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-08-06

Nr referencyjny:
1166048

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Inżynier ds. Wsparcia Projektowo Technicznego

Opis stanowiska Twoja następna firma

Międzynarodowy, dynamicznie rozwijający się zachodni producent wysokiej jakości rozwiązań inżynierskich z zakresu systemów zarządzania wodą (armatura, separatory, odwodnienia, pompownie, regulatory przepływu). Produkty mają zastosowanie w wielu dziedzinach, m.in. zakłady przemysłowe, budownictwo infrastrukturalne, mieszkaniowe, kubaturowe.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie obsługiwanych projektów technicznych poprzez współpracę z działem handlowym oraz klientem celem badania potrzeb, dobór produktów, przygotowywanie specyfikacji, doradztwo technologiczne. Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za udzielanie informacji technicznych, analiza i tworzenie rysunków i odpowiedniej dokumentacji, sporządzanie ofert i kalkulacji. Inżynier będzie także uczestniczył w prowadzeniu szkoleń i prezentacji, przygotowywaniu materiałów czy będzie wsparciem przy rozpatrywaniu reklamacji. Będzie to codziennie współpraca z różnymi działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi (biura projektowe, architekci, firmy wykonawcze, inwestorzy oraz dystrybucja).

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym technicznym, np. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, inżynieria chemiczna i/lub procesowa, energetyka, HVAC, chemia, ciepłownictwo, mechanika i budowa maszyn, budownictwo, automatyka i inne pokrewne. Niezbędna jest znajomość i umiejętność swobodnego posługiwania się programem AutoCAD, Inventor i/lub BIM (Revit) oraz dobra znajomość języka angielskiego. Poszukujemy osób z doświadczeniem w doborze produktów technicznych, przygotowywaniu specyfikacji oraz umiejętnością pracy z klientem. Doświadczenie w branży technicznej, np. posadzki, izolacje, HVAC, inżynieria sanitarna, procesowa, instalacje wewnętrzne/zewnętrzne będzie atutem. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowana, samodzielna, skrupulatna, z inicjatywą, chętna do nauki i rozwoju.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje stabilną i ciekawą pracę dla znanej, stabilnej firmy z produktami bardzo dobrej jakości, samodzielność w działaniu, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe), narzędzia do pracy. Codzienna atmosfera pracy cechuje się dużą swobodą, odpowiedzialnością, życzliwością i przyjaznym nastawieniem.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."