Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2023-05-26

Nr referencyjny:
1177240

Miejsce pracy:
Polska, Wroclaw

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Payroll Specialist with French

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy medycznej z siedzibą we Wrocławiu poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Payroll Specialist with French.
 
W nowej roli będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za terminowe i dokładnie gromadzenie oraz analizowanie danych płacowych w systemie WorkDay bezpośrednio dla Vendora. Do najważniejszych zadań należy analiza danych płacowych pracowników wewnętrznych firmy, dbanie o prawidłowość dokumentacji pracowników w dziale HR, generowanie raportów, wprowadzanie do systemów danych płacowych, kontakt z zewnętrznymi instytucjami w tematach dotyczących dokumentów pracowników. Dużym atutem na tym stanowisku jest praca w zespole, który może uaktualniać systemy WorkDay na potrzeby sprawnego przepływu informacji i wykonywania zadań.

Poszukujemy kandydata posiadającego od 3 do 5 lat w payrollu. Znajomość języka francuskiego na poziomie C1 oraz języka angielskiego na tym samym poziomie jest wymagana do pełnienia codziennych obowiązków. Doświadczenie w pracy na systemie WorkDay będzie dużym atutem. Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w pracy w dziale Payroll.
 
Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość pracy w systemie zdalnym, sprzęt niezbędny do wykonywania pracy z domu, pakiet benefitów, wynagrodzenie w wysokości od 8000 do 10500 PLN brutto w zależności od lat posiadanego doświadczenia/wiedzy.Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.


Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."