Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2023-05-26

Nr referencyjny:
1176190

Miejsce pracy:
Polska, Dolnośląskie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Przedstawiciel handlowy ds usg

Opis stanowiska

Your new company 

Dla naszego Klienta, dystrybutora sprzętu medycznego, poszukujemy osób na stanowisko przedstawiciel handlowego ds. USG.


Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za: doradztwo techniczne, negocjacje warunków, nadzór nad instalacją urządzeń medycznych, przygotowanie ofert oraz wsparcie w przetargach. 

Oczekujemy wykształcenia wyższego na kierunkach: AWF lub inżynieria biomedyczna. Mile widziane doświadczenie sprzedażowe + język angielski.


Klient preferuje współpracę na zasadach własnej działalności gospodarczej. Firma zapewnia wszystkie narzędzia.  Praca jest na wybranym fragmencie Polski.

Zachęcamy do aplikowania wszystkie osoby, które są na początku swojej kariery zawodowej i chciałyby zdobyć doświadczenie ze sprzętem medycznym.



Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.


Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."