Nazwa pracodawcy:
Mad-Tech sp. z o.o.

Data dodania:
2024-02-11

Nr referencyjny:
8788204pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kierownik Budowy

Opis stanowiska

  • Weryfikacja zapotrzebowania na materiały, sprzęt, zasoby ludzkie

  • Sporządzanie wycen instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • Sprawdzanie poprawności, jakości oraz postępu realizacji robót pod względem zgodności z dokumentacją techniczną

  • Współpraca z kierownikiem budowy, z przedstawicielami klienta na budowie, podwykonawcami

  • Nadzór oraz koordynacja prac nad realizowanymi kontraktami

  • Udział w procesie rozliczenia robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót

  • Wykonanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania
Wymagania

  • Uprawnienia budowlane

  • Doświadczenie przynajmniej 2-letnie na stanowisku

  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (w szczególności: AutoCad, pakietu MS Office)

  • Znajomość programu kosztorysowego np. Norma PRO

  • Znajomość programów do wyceny rozdzielnic nn (Rapsody, XL Pro itp.)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Sumienność, otwartość na wiedze oraz nowe doświadczenia

  • Efektywność w działaniu

  • Dobra organizacja pracy, kreatywność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu robót elektrycznych, niskoprądowych, telekomunikacyjnych i pokrewne

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań,

  • Dokładność

  • Dyspozycyjność

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, jesteśmy również otwarci na różne formy zatrudnienia: zlecenia B2B i inne

  • Rozwój zawodowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód na potrzeby pracy