Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-02-12

Nr referencyjny:
8791063pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Specjalista ds. Eksploatacji i Remontów

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej do remontów i niezbędnych zezwoleń dotyczących zamierzeń remontowych i inwestycyjnych

  • Dbałość o efektywną i terminową realizację remontów

  • Nadzorowanie i rozliczanie przeprowadzonych prac remontowych i modernizacyjnych

  • Tworzenie oraz realizacja przeglądów budynków, urządzeń i instalacji

  • Bieżąca kontrola stanu bezpieczeństwa pożarowego pod kątem użyteczności i sprawności sprzętu ppoż.

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów

  • Zarządzanie nieruchomościami

  • Prowadzenie ewidencji oraz rozliczeń należności związanych z bieżącym utrzymywaniem obiektów własnych i wynajmowanych

Wymagania
Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu Microsoft Office

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętności pracy w stresowej sytuacji

  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Komfortowe i nowoczesne biuro

  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karta sportowa, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie wypoczynku, dodatkowe świadczenia socjalne, paczki świąteczne dla dzieci i wiele innych