Nazwa pracodawcy:
Phoenix Surowce Sp z o.o.

Data dodania:
2024-02-12

Nr referencyjny:
8791051pra

Miejsce pracy:
Polska, Michałowice-Wieś
województwo: mazowieckie

Chemik

Opis stanowiska Opis stanowiska
Poszukujemy osoby do wsparcia naszej firmy w zakresie nowej działalności jaką jest produkcja / synteza Aerogelu.
Osoba potrafiąca aktywnie działać w zakresie opracowywania, poszukiwania nowych rozwiązań, receptur i ich doskonalenia w sposób samodzielny jak i we współpracy z innymi osobami. Znajomość chemii fizycznej, organicznej, jak i doświadczenie w syntezie chemicznej to główne wymagania dla kandydata/kandydatki.

Obowiązki:

  • Prace laboratoryjne i w skali wielkolaboratoryjnej związane z opracowywaniem i doskonaleniem receptur aerogeli jak i procesu technologicznego ich produkcji.

  • Doskonalenie receptur i technologii produkcji.

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie i doświadczenie chemiczne.

Oferujemy Oferujemy

  • Oferujemy ciekawą pracę na pełen etat, na początek na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas określony lub nieokreślony.