Nazwa pracodawcy:
Cukiernia P. Chojecki

Data dodania:
2024-02-12

Nr referencyjny:
8788897pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź, Widzew

Sprzedawca / Ekspedientka

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • miła i profesjonalna obsługa klienta

  • dbanie o estetyczny wygląd punktu

  • wykładania towaru

  • wypełnianie dokumentów w systemie (komputer)

Wymagania
Wymagania:

  •  sympatycznej aparycji

  • mile widziane doświadczenie w handlu bądź z klientem

  • wymagana książeczka do celów sanitarno -epidemiologicznych

  • wysokiej kultury osobistej

  • chęci do nauki i rozwoju

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w młodym zespole

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • elastyczny grafik

  • szkolenia przygotowawcze