Nazwa pracodawcy:
Carrefour Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-02-12

Nr referencyjny:
8789251pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Menedżer Działu Księgowości ds. Administracji Finansowo-Handlowej i Rozliczeń Warunków Umów Handlowych

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • prawidłowe fakturowanie opłat marketingowych zgodnie z umowami handlowymi,

  • doradztwo w prawidłowym stosowaniu warunków handlowych zgodnie z obowiązkami podatkowymi,

  • comiesięczne zamykanie finansowania w zakresie rabatów, opłat marketingowych,

  • monitorowanie dokumentów tworzących tytuł do fakturowania w przypadku organów skarbowych, kontroli lub sądu, UOKiK,

  • zapewnienie zgodności umów handlowych (ok. 3000 umów) i aneksów wystawionych przez dostawców z wymogami finansowymi,

  • negocjacje z dostawcami w celu osiągnięcia zgodności z wymogami Carrefour w obszarach finansowych, takich jak odszkodowania, standard fakturowania, terminy płatności należności i inne,

  • zapewnienie aktywności w zakresie przygotowania audytu

  • zewnętrznego w obszarze dochodów,

  • zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów i zmiany poprzez automatyzację, tworzenie nowych rozwiązań zarówno w dziale finansów, jak i handlu.

Wymagania
Docenimy Cię za to, że:

  • masz ukończone studia wyższe kierunkowe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość lub pokrewne,

  • masz co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale księgowości lub w dziale handlowym,

  • znasz i rozumiesz systemy księgowe, procesy handlowe, procedury wewnętrzne,

  • masz podstawową wiedzę z zakresu podatków, prawa,

  • potrafisz analizować dokumenty prawne,

  • cechuje Cię otwartość i komunikatywność.

Oferujemy
Mamy dla Ciebie:

  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,

  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,

  • pracę w firmie działającej na terenie Polski ponad 25 lat.