Nazwa pracodawcy:
Altiga Sp. zo.o.

Data dodania:
2024-02-12

Nr referencyjny:
8789893pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: pomorskie

Inżynier Budowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Planowanie, organizacja i kontrola robót budowlanych

  • Organizacja procesów dostaw materiałów

  • Tworzenie harmonogramów

  • Weryfikacja dokumentacji budowlanej

  • Odbiory robót budowlanych,

  • Wykonywanie obmiarów robót,

  • Udział w procesie rozliczania i przygotowania dokumentacji odbioru robót,

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie  budowlane,( ostatnie lata studiów, studenci studiów zaocznych)

  • Znajomość MS Office, Auto Cad,

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność,

  • Zaangażowanie i kreatywne podejście w celu realizacji zadań

Oferujemy Oferujemy

  • Uczestniczenie przy realizacji projektów mieszkaniowych

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, Auto służbowe)

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz odbycia praktyk w celu uzyskania uprawnień budowlanych