Nazwa pracodawcy:
Multy Home Europe Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-02-12

Nr referencyjny:
8788909pra

Miejsce pracy:
Polska, Całowanie
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Kontrola wyrobów gotowych i zatwierdzanie ich do wysyłki

  • Kontrola komponentów

  • Dokumentowanie niezgodności

  • Wystawianie raportów niezgodności i Quality alert

  • Tworzenie instrukcji kontroli

  • Udział we wdrażaniu działań doskonalących i korygujących na obszarze produkcji

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • język angielski w mowie i piśmie

  • biegłość w MS Office

  • min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w obszarze pracy w kontroli jakości

  • wysoka kultura osobista

  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów

  • energia, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność czytania i zrozumienia dokumentacji technicznych

Oferujemy
Oferujemy:

  • inspirującą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji

  • umowę o pracę

  • stabilność zagwarantowaną dużą spółką macierzystą o profilu międzynarodowym

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość szkolenia i rozwoju