Nazwa pracodawcy:
Phoenix Surowce Sp z o.o.

Data dodania:
2024-02-12

Nr referencyjny:
8790154pra

Miejsce pracy:
Polska, Michałowice-Wieś
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Phoenix Surowce Sp z o.o.

Inżynier / Konstruktor - mechanik (robotyzacja, automatyzacja, systemy wizyjne)

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Poszukujemy pracownika do realizacji prac z obszaru inżynierii, konstrukcji i budowy maszyn, głównie zrobotyzowanych i automatycznych, robotyzacja, automatyzacja, systemy wizyjne.

  • Praca obejmuje zarówno projektowanie, jak i inne czynności niezbędne do budowy maszyn i zrobotyzowanych stanowisk od opracowania koncepcji, przez jej projekt projekt 3D (SolidWorks) po wykonanie montaż, uruchomienie i testy.

  • Zakres dotyczy budowy zrobotyzowanych stanowisk, projekty elementów konstrukcyjnych, rozwiązań mechanicznych, chwytaków, posadowienia, transportu międzyoperacyjnego i innych, w tym szaf sterowniczych i pozostałych elementów elektrycznych i pneumatycznych. Budowane maszyny są do zrobotyzowanego demontażu twardych dysków oraz sortowania elementów przy użyciu robotów, systemów wizyjnych, manipulatorów i innych rozwiązań mechaniczno, ale i manipulacyjnych.

  • Oferujemy pracę pełną wyzwań i udział w bardzo ciekawych projektach, przy których można nauczyć się wielu nowych rozwiązań i opracować satysfakcjonujące nowe innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne, które dotychczas nie były opracowane.

  • Dopasowujemy zadania do kompetencji danej osoby więc, jeśli chcesz się zaangażować w systemy wizyjne to będzie Twoim zadaniem, jeśli bardziej interesują Cię i lepiej się czujesz w konstrukcjach mechanicznych to będzie to główny twój obszar zadań, itd.

  • Są też prace związane z "kabelkami" więc dobrze, jeśli będziesz miał SEP do 1kV, by pracować przy okablowaniu, czujnikach, sterownikach i urządzeniach elektrycznych jak napędy, zasilanie i przekształtniki, roboty itd.

  • Praca obejmuje oprócz projektowania także uruchamianie na miejscu opracowanych modułów i całych stanowisk, jak i ich optymalizację i usprawnianie.

  • A wszystko to w miłej i spokojnej atmosferze i dobrym środowisku pracy.


Wymagania Wymagania

  • Najważniejsze jest to co ktoś umie, robił i potrafi, więc raczej chciałbym usłyszeć co umiesz i co lubisz robić niż jakie skończyłeś kursy czy szkoły.


Oferujemy Oferujemy

  • Oferujemy ciekawą pracę na pełen etat, na początek na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas określony lub nieokreślony. 


Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."