Nazwa pracodawcy:
Eclisse Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-02

Nr referencyjny:
8936728pra

Miejsce pracy:
Polska, Tczew
województwo: pomorskie

Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej i Marketingu Internetowego

Opis stanowiska

  • zbudowanie większej rozpoznawalności i prestiżu marki

  • zbudowanie i wdrożenie strategii działań promocyjnych firmy

  • monitorowanie działań konkurencji

  • tworzenie strategii i realizacja działań oraz zarządzanie profilem firmy w social mediach

  • tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi ukierunkowanymi na różne grypy odbiorców

  • organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów oraz szkoleń dla architektów, firm montażowych itp.

  • organizowanie i dbałość o ekspozycje produktów w punktach partnerskich firmy na terenie Polski

  • dbanie o relacje handlowe z klientami kluczowymi

Wymagania
Wymagania

  • bardzo dobra znajomość i swoboda w obsłudze wszystkich social mediów

  • orientacja w prowadzeniu kampanii Google

  • umiejętność pisania tekstów SEO