Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-04-06

Nr referencyjny:
1183497

Miejsce pracy:
Polska, Wroclaw

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Export Director FMCG with English

Opis stanowiska

Polska firma o międzynarodowym zasięgu poszukuje Dyrektora ds. Exportu (branża FMCG: żywność).

Lokalizacja: powiat wrocławski, praca w trybie stacjonarnym

Opis roli:

  • Obsługa sieci handlowych za granicą (ok. 90%) i w kraju (ok. 10%)
  • Współpraca z klientami w zakresie produktów marki oraz private label.
  • Poznawanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami, opracowanie ofert i wdrażanie nowych produktów, przedstawianie planu wprowadzenia produktów do poszczególnych sieci,
  • Prowadzenie projektów i prezentacji dla klientów;
  • Stałe monitorowanie sytuacji rynkowej w zakresie nowych produktów, cen detalicznych, konkurencji
  • Monitorowanie sprzedaży poprzez analizę kosztów, metod i wyników oraz rekomendowanie i wprowadzanie zmian mających na celu zwiększenie jej efektywności
  • Udział w targach krajowych i międzynarodowych
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

Kluczowe kompetencje:

  • doświadczenie w zarządzaniu procesem eksportowym w branży spożywczej (minimum 5 lat), w tym obsługa sieci handlowych oraz praktyczna wiedza z wdrażania marek własnych
  • stabilna historia zatrudniania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym, min. C1 (j. niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość rynków międzynarodowych i przepisów eksportowych,
  • umiejętność myślenia strategicznego, analitycznego
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę ze stałym wynagrodzeniem oraz systemem premiowym
  • Sprzęt służbowy
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • System motywacyjny (nagrody, bonusy)
  • Szkolenia językowe (niemiecki oraz angielski)
  • Wydarzenia firmowe, wyjazdy integracyjne

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.