Nazwa pracodawcy:
Legal House Poland sp z o.o.

Data dodania:
2024-04-05

Nr referencyjny:
8945851pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Mokotów
województwo: mazowieckie

Starszy Prawnik

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • samodzielna bieżąca obsługa klientów

  • udział  w zespołach w ramach realizacji projektów biznesowych

  • prowadzenie sporów gospodarczych (samodzielnie lub w zespole)

  • udział w negocjowaniu warunków transakcji

  • nadzór nad pracą młodszych prawników w ramach powierzonych projektów

  • analiza praktyki sądowej oraz przedstawienie rozwiązań biznesowych

Wymagania
Wymagania:

  • uzyskany tytuł radcy prawnego / adwokata

  • dobrze widziana ukończona aplikacja radcowska /adwokacka

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego

  • dyspozycyjność w wymiarze czasowym odpowiadającym pełnemu etatowi

  • skrupulatność, dokładność, rzetelność

  • samodzielność i proaktywność w wykonywaniu zadań

  • znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę na pełen etat

  • elastyczne godziny pracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowania

  • ubezpieczenie medyczne

  • dodatkowy  dzień  wolny z okazji dnia urodzin

  • odpłatne przerwy w świadczeniu usług

  • program integracji pracownika do stanowiska i zasad współpracy w firmie

  • pracę w międzynarodowej firmie z ciekawymi projektami

  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę stacjonarną w naszym biurze w Warszawie