Nazwa pracodawcy:
ISS Facility Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-08

Nr referencyjny:
8951788pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Facility Coordinator

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Wsparcie działań związanych z zarządzaniem kontraktem w obszarze usług Facility Management (m.in. usługi utrzymania czystości, usługi administracyjne)​

  • Obsługa wewnętrznych systemów kadrowo-płacowych; wprowadzanie danych pracowników, dbanie o poprawny obieg dokumentów, procesowanie grafików, zgłoszeń urlopowych, dokumentacji oraz rozliczeń dot. wynagrodzeń​

  • Dokonywanie zakupów w systemie wewnętrznym ISS zgodnie z zapotrzebowaniem

  • Kontakt z dostawcami oraz koordynowanie dostaw

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu oraz kontakt z podwykonawcami

  • Zapewnianie wsparcia organizacyjnego, dopilnowanie gotowości pełnienia usługi

  • Budowanie doskonałych relacji z Klientem, wykazywanie inicjatywy w formowaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla Klienta

  • Weryfikowanie wyników finansowych, faktur, rozliczeń itp. Przygotowywanie wewnętrznych raportów finansowych

  • Promowanie bezpiecznego środowiska pracy

Wymagania
Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów

  • Dokładność, skrupulatność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość korzystania z opieki medycznej oraz karty multisport po okresie próbnym

  • Niezbędne narzędzia pracy– laptop, telefon

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku