Nazwa pracodawcy:
Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Data dodania:
2024-04-08

Nr referencyjny:
8952931pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Terapeuta Zajęciowy - Instruktor Pracowni Obsługowo-Porządkowej

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Prowadzenie terapii zajęciowej w pracowni obsługowo-porządkowej,

  • Prowadzenie wsparcia indywidualnego i grupowego, skierowanego do dorosłych osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną (np. edukacja obywatelska, zorganizowana aktywność w środowisku, sesje społeczności),

  • Za zgodą osoby z niepełnosprawnością współpraca z rodziną i innymi członkami najbliższego środowiska,

  • Współpraca z realizatorami innych form wsparcia aktywizacji społecznej i zawodowej,

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi,

  • Udział w akcjach promocyjnych Stowarzyszenia.

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: terapia zajęciowa, psychologia, pedagogika lub pokrewne (będzie dużym atutem),

  • Doświadczenie w pracy z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności (będzie dużym atutem)

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,

  • Wysoki poziom zaangażowania oraz chęć rozwoju zawodowego w strukturach organizacji pozarządowej,

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel).

Oferujemy Oferujemy

  • Pracę w wymiarze 1 etatu na umowę o pracę od maja 2024 roku,

  • Wynagrodzenie minimalne 5300 brutto (w zależności od posiadanego doświadczenia),

  • Pełną pasji i wyzwań pracę w dużej, rozpoznawalnej organizacji pozarządowej, będącej inicjatorem zmian społecznych,

  • Możliwość stałej współpracy, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.