Nazwa pracodawcy:
THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-10

Nr referencyjny:
8959912pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: mazowieckie

Audytor infrastruktury mobilnej

Opis stanowiska

Osoba współpracująca na tym stanowisku w formie kontraktu B2B będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Ogólna weryfikacja obiektów sieci telefonii komórkowej Klienta (maszty, dachy, kominy)

  • Pomiary azymutów anten

  • Weryfikacja zgodności instalacji z aktualnymi wytycznymi Klienta

  • Przygotowanie dokumentacji pokontrolnej

  • Praca w systemie 4 dni w terenie + 1 dzień praca zdalno-biurowa

  • Praca w zespole dwuosobowym

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Prawo jazdy kat.B

  • Własny samochód

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Obsługa komputera w środowisku MS Office

  • Doświadczenie w środowisku budowy lub obsłudze stacji telefonii komórkowej

Oferujemy

  • Szkolenia w zakresie rozwoju wiedzy dot. sieci telefonii komórkowej

  • Szkolenia w zakresie przygotowania do pracy na wysokości

  • Wsparcie techniczne oraz socjalne

  • Bezstresową pracę w rozwijającym się zespole