Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-04-10

Nr referencyjny:
8962396pra

Miejsce pracy:
Polska, Bieruń
województwo: śląskie

Pomoc Kuchenna

Opis stanowiska
To oferujemy:

  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace po miesięcznym okresie próbnym,

  • Pełen etat od poniedziałku do piątku,

  • Praca zmianowa w godzinach 6-14 i 10-18,

  • Darmowy posiłek w pracy,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Po okresie próbnym pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżka 15% na zakupu w jednej z dużych sieci sklepów zlokalizowanych w całej Polsce.

Wymagania
Twoje zadania:

  • Przygotowywanie kanapek, surówek, deserów, sosów itp.

  • Zmywanie naczyń,

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy,

  • Pomoc w kuchni.

Oferujemy
Oczekujemy:

  • Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych,

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,

  • Dokładności i sumienności,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.