Nazwa pracodawcy:
EcoWipes

Data dodania:
2024-04-11

Nr referencyjny:
8964223pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowy Dwór Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Kontakt:

EcoWipes

Administrator IT

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • Administracja siecią i systemami IT Grupy Ecowipes

  • Dbanie o ciągłość pracy infrastruktury IT

  • Dbanie o bezpieczeństwo informatyczne organizacji.

  • uczestnictwo w uruchamianiu i prowadzeniu projektów informatycznych w zakresie wdrożeń systemów, odbiorów sprzętu i oprogramowania oraz sprawowania nadzoru nad ich instalacją i uruchamianiem

  • Koordynacja prac firm zewnętrznych w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług IT

  • Monitoring stanu i wydajności oraz bezpieczeństwa serwerów

  • Utrzymanie i rozwój fizycznej i wirtualnej infrastruktury serwerowej

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania
Wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych (switche, NGFW)

  • Doświadczenie w administracji środowiskiem  Active Directory, Windows Server, VMWare

  • Praktyczna znajomość działania sieci LAN i WAN

  • Znajomość OneDrive, SharePoint, M365

  • Podstawowa systemu Linux

  • Niezależność, metodyczność i zorientowanie na rozwiązywanie problemów

  • Chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem Microsoft Azure (w tym Exchange, SharePoint, Teams)

  • Znajomość rozwiązań Fortinet, przełączników Cisco

  • Znajomość zagadnień i narzędzi związanych z monitoringiem sieci

  • Znajomość systemu Proget

Oferujemy
Co oferujemy?

  • Umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Świadczenia

  • Szkolenia i rozwój

  • Ubezpieczenie na życie

  • Przyjazna atmosfera