Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-11

Nr referencyjny:
8960551pra

Miejsce pracy:
Polska, Olsztyn
województwo: warmińsko-mazurskie

Kierownik zmiany w restauracji

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynacja pracy zespołu

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług restauracyjnych i obsługi klienta

  • Kontrola zapasów i składanie zamówień

  • Rozwiązywanie bieżących problemów i reagowanie na potrzeby gości

  • Szkolenie i rozwijanie kompetencji pracowników

Wymagania
Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w branży gastronomicznej

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość standardów obsługi klienta i procedur w restauracji

  • Umiejętności zarządcze i komunikacyjne

  • Zaangażowanie i profesjonalizm

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie

  • Elastyczność czasową

  • Premie i dodatki pracownicze

  • Możliwości rozwoju zawodowego