Nazwa pracodawcy:
Mercure & Ibis Gdańsk Stare Miasto

Data dodania:
2024-04-11

Nr referencyjny:
8965066pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kelner / Kelnerka

Opis stanowiska
UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ

  • Czujesz się kimś wyjątkowym

  • Dzielisz naszą pasję gościnności

  • Nie ustajesz w swoim rozwoju

  • Masz odwagę pójść dalej

  • Czujesz w sobie ducha zdobywcy

  • Jesteś innowacyjny

  • Szacunek i zaufanie są dla Ciebie ważne

Dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

JAK O CIEBIE ZADBAMY

  • Zapewnimy Ci umowę o pracę

  • Nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć

  • Pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i toczących się  projektach

  • Damy możliwość rozwoju w światowej sieci  AccorHotels

Wymagania
NASZE OCZEKIWANIA

  • Osoby gościnnej i miłej, pełnej optymizmu w codziennej pracy

  • Gotowej pracować w zespole podobnych, zaangażowanych ludzi

  • Umiejącej posługiwać się językiem angielskim w stopniu przynajmniej umożliwiającym codzienną komunikację

  • Z ciekawą osobowością

  • Potrafiącej przekuwać swą pracę w pasję

NASZE MOTTO

HAPPY GUESTS COME BACK!

Oferujemy
TWOJA MISJA

  • Obsługa gości hotelowych w restauracji

  • Obsługa klientów hotelu w ramach funkcjonującego systemu wynajmowanych sal konferencyjnych

  • Oferowanie naszym gościom najwyższej jakości obsługi kelnerskiej i cateringowej

Jeśli spełniasz nasze wymagania to z radością powitamy Cię W NASZYM ZESPOLE!