Nazwa pracodawcy:
Contact Center Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-11

Nr referencyjny:
8964427pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Aleje Jerozolimskie
województwo: mazowieckie

Doradca Klienta w branży bankowej

Opis stanowiska
Na co dzień będziesz:

  • odpowiedzialny za stały kontakt z klientami,

  • utrzymywał i budował długotrwałe relacje z klientami,

  • odpowiedzialny za umawianie spotkań w placówkach banku,

  • przedstawiał odpowiednio dobrane pod klienta propozycję oraz oferty,

  • doradzać swoim Klientom.

Wymagania
Co oferujemy:

  • umowę zlecenie już od pierwszego dnia zatrudnienia,

  • praca w oparciu o elastyczny grafik,

  • pakiet benefitów (Multisport, Medicover, kursy językowe),

  • konkursy motywacyjne,

  • szereg profesjonalnych szkoleń ułatwiających Ci proces wdrożenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wyjścia integracyjne,

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym,

  • wyjątkową i pozytywną atmosferę pracy.

Oferujemy
Jeżeli zatem:

  • lubisz pracę z Klientem,

  • jesteś osobą energiczną i odpowiedzialną,

  • cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy,

  • chcesz zdobyć doświadczenie…

  • …to czekamy na Ciebie.

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego Zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej :) Dziękuję:)