Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-11

Nr referencyjny:
8851492pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Stażysta / Stażystka

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Obsługa bieżących projektów działu.

  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji i raportów.

  • Analiza danych rynkowych.

  • Wsparcie w organizacji spotkań i prezentacji.

  • Przeprowadzanie badań rynku i konkurencji.

  • Udział w spotkaniach zespołowych i szkoleniach.

Wymagania
Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Zdolności analityczne i komunikacyjne.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

  • Zdolności organizacyjne i proaktywność.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

  • Dostęp do wiedzy ekspertów i szkoleń branżowych.

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do planu zajęć.

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Atrakcyjne warunki stażu.

  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.