Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-04-13

Nr referencyjny:
1185299

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Kierownik działu technicznego

Opis stanowiska
Dla międzynarodowego producenta żywności, będącego jednocześnie światowym liderem w branży FMCG poszukujemy doświadczonego Kierownika Działu Technicznego, do którego obowiązków będzie należeć, m.in.:

  • Nadzór nad eksploatacją zakładowego parku maszynowego,
  • Planowanie przeglądów, prewencji, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń,
  • Nadzór nad planem remontów infrastruktury budynkowej zakładu,
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem kierowników i specjalistów,
  • Współpraca z organami i firmami zewnętrznymi,
  • Nadzór nad przepływem i aktualizacją dokumentacji technicznej i remontowej;

W związku z szerokim wachlarzem zadań, jakie czekają na zatrudnioną osobę, oczekuje się:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na tożsamym stanowisku,
  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Znajomości przepisów BHP i P.POŻ., HACCP, GMP i GHP,
  • Praktycznej znajomości zarządzania projektami, zarządzania inwestycjami CAPEX,
  • Znajomości zasad systemy ciągłego doskonalenia,
  • Porozumiewania się w j. angielskim na poziomie, min. B2,
  • Umiejętności planowania i koordynowania pracy zespołu,
  • Komunikatywności,
  • Otwartości do zmian i ich wprowadzania,

W zamian firma oferuje stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i interesujące wynagrodzenie wraz z systemem premiowym. Na zatrudnionych czeka również pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dodatki do posiłków.