Nazwa pracodawcy:
Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8969140pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Praga-Północ, ul. Ta
województwo: mazowieckie

Wychowawca w Świetlicy Opiekuńczej

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • prowadzenie pracy wychowawczej, opiekuńczej i dydaktycznej z podopiecznymi świetlicy,

  • inspirowanie nowych form pracy i aktywizacji podopiecznych Świetlicy, w tym rozwijanie zainteresowań i uzdolnień,

  • opieka nad podopiecznymi podczas wycieczek, wyjazdów oraz imprez kulturalno- oświatowych,

  • prowadzenie zajęć tematycznych, ogólnorozwojowych, rozwijających pasje,

  • kontakt z instytucjami, pedagogiem szkolnym, rodzicami i innymi osobami zaangażowanymi w wychowanie dziecka,

  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanych zadań,

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika Ośrodka, koniecznych dla prawidłowego funkcjonowania placówki.

Wymagania Wymagania

  • wykształcenie wyższe: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna lub pokrewne, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą,

  • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 6-18 lat oraz ich rodzicami/opiekunami (mile widziane),

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

  • zaświadczenie z KRK (w przypadku podjęcia zatrudnienia),

  • wysoki poziom umiejętności wychowawczych i organizacyjnych,

  • kreatywność i otwartość na różne formy prowadzonych zajęć,

  • pasje, zainteresowanie, które można zastosować w pracy z dziećmi (mile widziane).

Oferujemy Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego (lub 4/5) etatu (zatrudnienie od zaraz),

  • Praca w ustalonych godzinach pomiędzy 11.00 - 19.00 od poniedziałku do piątku (w okresie wakacyjnym w godz. 08.00-16.00),

  • Opieka superwizyjna,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia  i możliwość udziału w dodatkowych projektach.