Nazwa pracodawcy:
ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8971117pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Manager ds. Ekspansji (k/m)

Opis stanowiska
Ciekawe projekty

  • Odpowiedzialność za ekspansję naszych obiektów komercyjnych w jednym z regionów Polski

  • Akwizycja odpowiednich obiektów i gruntów, włącznie z analizą lokalizacji

  • Prowadzenie negocjacji handlowych aż do podpisania umowy (umowa kupna - sprzedaży)

  • Raportowanie w zakresie aktualnych projektów do zarządu firmy

  • Aktywna współpraca z kolegami z innych działów, jak również z firmami zewnętrznymi, jak maklerami, lokalnymi organami, itp.

Wymagania
Twoja pasja do nieruchomości

  • Ukończone studia ekonomiczne lub prawnicze, gospodarka nieruchomościami, ekonomika przedsiębiorstw, zarządzanie w biznesie

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie ekspansji/ kupna gruntów wzgl. nieruchomości komercyjnych

  • Pro-aktywność i efektywność

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Dobra znajomość j. niemieckiego

  • Wdrożenie do pracy w centrali w Niemczech

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Eventy & duch zespołowy

  • Onboarding & stały rozwój

  • Innowacyjna siedziba "House of inspiration"

  • Firma rodzinna & szybkie decyzje

  • Premie uznaniowe

  • Zdrowie w miejscu pracy

  • Ekspansja

  • Program poleceń pracowniczych