Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8869813pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Monitorowanie i ocena jakości procesów i produktów,

  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów jakościowych,

  • Prowadzenie audytów i wdrażanie działań korygujących,

  • Zarządzanie dokumentacją jakościową.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość narzędzi i metod kontroli jakości,

  • Dokładność, sumienność oraz umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • Pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.