Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8971294pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • Długotrwałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wyposażenie we wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.

Wymagania
Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Chęć do podjęcia pracy na stałe,

  • Dyspozycyjność  w godz. 7-17 od poniedziałku do piątku,

  • Niekaralność,

  • Mile widziany status studenta,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym.

Oferujemy
Zadania:

  • Prowadzenie ewidencji gości,

  • Wydawanie kart i kluczy,

  • Obsługa klientów,

  • Kontakt z najemcami.