Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8968753pra

Miejsce pracy:
Polska, Zielona Góra
województwo: lubuskie

Agent Nieruchomości

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie ofert nieruchomości oraz budowanie bazy,

  • Realizacja procesu sprzedaży i wynajmu nieruchomości,

  • Prezentacja oferty, kontakt z klientem po finalizację transakcji,

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowych,

  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości,

  • Prowadzenie negocjacji warunków sprzedaży czy wynajmu nieruchomości.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe, kierunkowe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne,

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji ofert.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę,

  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.