Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8858176pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. administracyjnych z j. angielskim

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Pomoc administracyjna, w tym zarządzanie korespondencją, organizacja spotkań, koordynowanie terminarzy.

  • Przygotowywanie dokumentów.

  • Tworzenie prezentacji, również w języku angielskim.

  • Zakładanie i archiwizacja dokumentacji.

  • Obsługa recepcji.

  • Kontakt z partnerami firmy (w tym międzynarodowymi).

Wymagania
Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2/C1).

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Przyjazną atmosferę w pracy w międzynarodowym środowisku.