Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-13

Nr referencyjny:
8879908pra

Miejsce pracy:
Polska, Kielce
województwo: świętokrzyskie

Specjalista ds. sprzedaży z j. angielskim

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Utrzymanie dobrych relacji z obecnymi Klientami,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania
Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2/C1),

  • Doświadczenie w sprzedaży,

  • Umiejętność budowania relacji z klientami,

  • Umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne,

  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,

  • Możliwość rozwoju i awansu,

  • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych,

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.