Nazwa pracodawcy:
NES Global Talent

Data dodania:
2024-04-14

Nr referencyjny:
8970454pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecin
województwo: zachodniopomorskie

Kierownik Robót Konstrukcyjno-Budowlanych

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną

  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP

  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej

  • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej

  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy

  • Analiza dokumentacji technicznej

Wymagania
Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w harmonogramowaniu robót oraz nadzorowaniu prac budowlanych

  • Znajomość programów MS Office, AutoCad i pokrewnych będzie atutem

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych na budowie

Oferujemy
Oferujemy:

  • Auto służbowe do użytku prywatnego

  • Podstawowe narzędzia pracy

  • Karta multisport

  • Opieka medyczna