Nazwa pracodawcy:
KGL S.A.

Data dodania:
2024-04-14

Nr referencyjny:
8973787pra

Miejsce pracy:
Polska, Cząstków Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Kontakt:

KGL S.A.

Magazynier / Magazynierka

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • pracę na jedną zmianę pn.-pt.

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

Wymagania
Twój zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek surowców i wyrobu gotowego

  • konfekcjonowanie materiałów dystrybucyjnych

  • obsługa wózków widłowych oraz systemowych

  • dbałość o powierzone wyposażenie techniczne

  • prowadzenie ewidencji eksploatacji wózka

Oferujemy
Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • posiadane uprawnienia UDT

  • znajomość dokumentacji magazynowej

  • znajomość przepisów prawa dotyczących przewozu towarów